SÚSTREDENIE MISS SLOVENSKO V GAMBII

Finalistky súťaže Miss Slovensko 2020 majú za sebou druhé sústredenie, ktoré absolvovali v podmanivej Gambii. Malá západoafrická krajina na pobreží Atlantického oceánu im učarovala nielen krásnou prírodou a rozľahlou plážou.

Sústredenie v Gambii bolo zamerané aj na prípravu televíznych upútaviek k hlasovaniu o titul EVA Miss Sympatia, ktoré sa v televízii JOJ začnú vysielať koncom marca.

Nakrúcalo sa na pieskovej pláži rezortu Labranda Coral Beach, ale aj v priestoroch neďalekého rezortu Coco Ocean.  O dievčatá sa od rána do večera staral tím profesionálov, ktorý im bol každý deň nápomocný pri nakrúcaní.

Spoločne ale navštívili aj národný park, miestny trh či krokodílov žijúcich v posvätnom jazierku Kachikally. “ Súčasťou programu boli aj pohybové a mediálne tréningy, ktoré tiež vedia kolektív zblížiť a my sme sa opäť o finalistkách dozvedeli viac,“ povedal riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik.

zdroj: MISS SLOVENSKO 2020