ZBIERKA DIEK

Blížia sa Vianoce a preto sme sa rozhodli urobiť niečo pre pomoc druhým. Keďže sa za posledný týždeň výrazne ochladilo a teploty klesli pod nulu asi všetci sme vyhľadávali teplo našich domovov. Zababušili sa do deky, uvarili dobrú večeru a zapli si skvelý film alebo seriál.

Takého pohodlie ale , bohužiaľ, nemajú všetci a stále častejšie sme premýšľali, ako tento čas prežívajú ľudia bez domova a ako im pomôcť. Síce im nevieme zázračne vyčarovať domov, ale aspoň aké-také teplo im priniesť vieme – s vašou pomocou.

Je mnoho vecí, ktoré ľudia bez domova potrebujú, od základných hygienických potrieb až po oblečenie, ale my v GYM HERO sme sa rozhodli zamerať na deky, aby prežili tieto chladné večery v zdraví.

Spojili sme sa s OZ Domov pre každého, ktoré prevádzkuje útulok s kapacitou 140 lôžok, nocľaháreň s kapacitou 40 lôžok a stredisko osobnej hygieny s dennou návštevnosťou 50 kúpeľov denne. Fungujú od roku 1997 a sústreďujú sa na pomoc sociálne odkázaným občanom.

Budeme radi, ak spolu prispejeme k teplejšej zime pre ľudí, ktorým aj jednoduchá deka môže zmeniť deň. Preto sme zorganizovali zbierku diek a tešíme sa z každej použitej alebo novej deky, ktorá sa k nám dostane.

Zbierka trvá do 18.12.2019, aby sme pred Vianocami zbierku odovzdali do OZ Domov pre každého. Deky môžete poslať alebo priniesť k nám osobne do GYM HERO na Trenčiansku 53 v Bratislave a pomôcť tak ľudom, ktorí to potrebujú.

 

Adresa: Sport& More, Trenčianska 53, Bratislava, 82102 

ĎAKUJEME! 

2 komentáre

krasna myslienka !

Lucka december 11, 2019

Deka poslaná :)

Miša december 07, 2019

Napíšte komentár